המרכז הישראלי להשכלה פיננסית
02-9407777  
02-9407778  

Hon Anoshi  - מועדון חברים  להשקעה בשוק ההון

צוות האנליסטים של הון אנושי מבצע מחקרים שוטפים על ניירות ערך שראויים להשקעה. בכל שבוע מתקבלות החלטות לגבי הני"ע הכדאיים להשקעה ואשר הינם ברמת סיכון סבירה עם פוטנציאל רווח משמעותי בתוך זמן קצר (מס' שבועות/חודשים) 

הנהלת המועדון הינה בעלת ידע תיאורטי ומעשי וכן בעלת ניסיון רב במסחר בשוק ההון. שיטות ההערכה מתבססות על מודל ייחודי שפותח במשך השנים ע"י מר חיים לוי. אשר צבר השכלה וניסיון רב במסחר ב-10 שנים האחרונות המודל משלב נתונים, תפיסות ושיקולים רחבים מתחומי ידע שונים וכן שיקולי חקר המתבססים הן על השיטה הפונדמנטלית והן על שיטת הניתוח הטכני של דאו.


מנהל המועדון  אינו יועץ השקעות המוסמך  לכך ע"י הגורמים הרגולטוריים, אלא בוגר קורסים והשתלמויות בשוק ההון ואף מרצה לשוק ההון וכן סוחר ומשקיע וותיק באופן אישי ועצמאי. כמו במקרים רבים מה שקובע הן התוצאות וחיים הוכיח שהוא מצליח להכות את השוק והמומחים של בתי ההשקעות על ידי תשואה מכובדת ורציפה של 15-17% בשנה בקלות ובנחת מבלי לקחת סיכונים מיותרים ומבלי להשקיע שעות בכל יום.


ההצטרפות למועדון

 • כחבר במועדון המשקיעים רשאי כל אזרח בוגר וישר להגיש מועמדות וזו תיבחן ע"י הנהלת המועדון.
 • כמו כן, לכל סטודנט במכללת "הון אנושי" יש עדיפות והנחה בהצטרפות למועדון המשקיעים.  השימוש באיתותי קניה\מכירה  פרי מחקריה של הנהלת הון אנושי לביצוע עסקאות בשוק ההון יעשו דרך חשבונו הפרטי של הלקוח ובעצמו. או תוך מתן הרשאה מוגבלת למנהל המועדון לבצע פעולות קניה\מכירה בלבד של ני"ע, בחשבון המתנהל בבנק או בחברת ברוקר ידועה, תחת בעלותו ואחריותו האישית והבלעדית של הלקוח\החבר. 

השירות :

 • קבלה מעת לעת (כ- 3-4 פעמים בחודש ולפי הצורך)  שירותי איתותים למכירה\קניה של ני"ע על סמך שיקול דעתו  של המנהל ועל פי  שיקוליו, מחקריו וידיעותיו.
כחלק מתנאי החברות והבונוסים , המועדון יפעל כדלהלן:
 • יעניק הנחה של 20% למנוי שלמד קורס השקעות במרכז "הון אנושי"
 • יעניק הנחה של 10% בדמי המנוי למביא חבר חדש.
 • יציע מפגשי לימוד וסדנאות חד פעמיות ללימוד ודיון משותף
 • ישלח ניוזלטר, רעיונות וטיפים נוספים מעת לעת
תנאי ההצטרפות
 1. ההון המינימאלי הנדרש להצטרפות למועדון הינו 50,000 ₪. אשר, יופקדו בחשבון מיוחד ע"ש הלקוח בבנק או בחברת ברוקרים ידועה שאושרה ע"י הרגולטר ופועלת תחת כל החוקים והתקנות של מדינת ישראל ו\או ארצות הברית .הסכום הנ"ל יופקד  בחשבון הפרטי תחת הבעלות של הלקוח ולא יעשה בו שום שימוש או פעולה בנקאית כל שהיא, למעט האיתותים כנ"ל. וכל עוד המנוי בתוקף.  אלא אם הוסכם אחרת, כלעיל.
 2. את האיתותים יש לבצע בדיוק לפי ההוראות המצורפות לכל איתות, דהיינו: גודל העסקה (רמת המינוף, אם רלוונטי, בעיקר במט"ח) שער כניסה, יציאה, קטיעת הפסד ותיזמון מדויק.
 3. תמורת השירות הנ"ל כל חבר  ישלם דמי מנוי חודשיים של 99 ₪ בהו"ק לשנה. 
 4. במידה ותושג  תשואה מעל 6%  לשנה כל חבר יעביר להנהלת המועדון  בונוס בגובה 5% מהרווחים שיצטברו לזכות החבר בגין האיתותים של מנהל המועדון. 
 5. הנהלת המועדון לא תישא בשום אחריות להפסדים ובפרט כתוצאה מאי ביצוע מדויק ומתוזמן עפ"י ההוראות או כתוצאה מאירועים גלובליים המשפיעים על כל השוק לרעה.
 6. הנהלת המועדון  תעשה מאמצים להשיג תשואה גבוהה ככל האפשר וההערכה היא שתשואה של   כ  8%-10% אחוזים ומעלה בשנה נורמלית (ללא זעזועים מיוחדים) ולטווח ארוך הינה בגדר האפשר.
 7. הנהלת המועדון מתחייבת לשלוח אך ורק איתותים שהיא עושה בעצמה בכספה האישי או הייתה עושה לו היה עוד כסף פנוי.
 8. החבר/ה מתחייב/ת לשמור על איפול וסודיות מוחלטת, בדבר האיתותים וכל מידע אחר שבא לידיעתו/ה  ולא להעבירו למי שאינו חבר רשום במועדון זה. וגם זה רק באישור בכתב מהנהלת המועדון.
 9. הפסקת חברות מצד חבר תיעשה בהודעה מראש של 30 יום לפחות.
 10. המנוי והתשלום עבורו יופסק החל מתחילת החודש העוקב שלאחר חודש ההודעה.
 11. המנוי  הינו לשנה מלאה. דמי מנוי ישולמו ב-1 לכל חודש.
 12. מועדון זה מבוסס כולו על אמון בינאישי וחברי.  אשר על כן, המנהל רשאי להפסיק חברות של חבר שלא עמד בתנאי החברות הנ"ל.
** להצטרפות מיידית, השאר את פרטיך כאן ועכשיו ונשוב אליך עוד היום.

 

למידע נוסף ולפגישה אישית צור עמנו קשר

בטל' רב קווי: 02-9407777/8  או 077-2346053

office@stepschange.com

טואול - בניית אתרים